Richard Müller 
pod hradbami

Smolenice zažijú jedinečný koncert Richarda Müllera! Legenda slovenskej hudobnej scény v spojení s čarovným zámockým prostredím ponúka nezabudnuteľný zážitok. Koncert sa uskutoční v prírodnom amfiteátri neďaleko zámockých hradieb. Mierne sa zvažujúca lúka má výnimočnú akustiku a už roky je obľúbeným koncertným miestom v rámci šľachtického zámockého paku. Prírodný amfiteáter disponuje voľným priestorom na sedenie a státie s možnosťou spríjemniť si hudobný zážitok vlastnou dekou či sedacím vakom. 

Koncert však nebude len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujeme 2% z ceny každého predaného lístka. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie Adeli. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

Miesto a čas
nedeľa 9. jún 2019 o 19:30
prírodný amfiteáter pod Smolenickým zámkom

Podrobnosti
trvanie 90 minút
miesta na voľné sedenie a státie
parkovanie zdarma

Lístky
23 eur na Predpredaj.sk
27 eur na mieste

Parkovanie a cesta pod zámok

Aby ste cestou na koncert nemuseli blúdiť v smolenických uličkách, pripravili sme pre vás bezplatné záchytné parkovisko pri hlavnej ceste. Na mieste ho nájdete vďaka smerovým tabuliam hneď vedľa areálu medovinárne Včelco. Odtiaľ je to zhruba 15 minút chodníkom priamo do zámockého parku. Koncert otvára brány o 17:00. Tešíme sa na Vás!

Obsah pre Vás pripravil tím Smolenického leta
© 2019