fbpx

O festivale

Príbeh

Smolenice majú unikátnu atmosféru. A nehovoríme to iba preto, že sú aj našim domovom. Malebné vŕšky Malých Karpát spolu s ikonickým zámkom patria v širokom okolí k tým najpríjemnejším miestam pre víkendový oddych a menší únik zo všednej pracovnej reality.

Aby sme tomuto čarovnému prostrediu dodali nový rozmer, v rámci OZ Smoleničan pre vás každoročne pripravujeme pestrý program koncertov a rodinných podujatí. Máme veľmi radi slovenskú hudbu, a preto nás baví pozývať ostrieľaných aj začínajúcich spevákov z domácej scény. Na našich podujatiach však majú neodmysliteľné miesto aj ďalší umelci – či už herci, remeselníci, alebo kulinári. 

Teší nás, že pri rozprávkach, skvelej hudbe a vôňach chutného jedla sa tu môžu stretávať susedia, známi aj návštev­níci zo širokého okolia. Radi takto prinášame náš kúsok k tomu, aby Smolenice každé leto ožívali v tónoch lokálneho rodinného festivalu. Také je Smolenické leto! 

Nie je však len o rozprávkach, zábave a hudobných zážitkoch. Skutočný zmysel nám tento projekt dáva, keď môžeme zároveň aj pomôcť. Preto tento rok darujeme 2% z ceny každého predaného lístka na liečbu malej Emky Krajčírovej. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie Adeli. Príďte sa s nami zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

 

 

Kontakt

Pavol Púchly

manažér festivalu

Pavol@SmolenickeLeto.sk