Piknik na zámku

Vychutnajte si nedeľu plnú pohody a zábavy pre celú rodinu! Letným popoludním vás budú sprevádzať detské predstavenia, dobrá hudba a zaujímavá ponuka sprievodných aktivít. To všetko na nádvorí čarovného Smolenického zámku. Brány pre vás otvorí 14. júla o 10:00. 

Zábavu pre najmenších odštartuje o 11:00 bábkové Divadlo Na Hojdačke s ich interaktívnym predstavením Na Zemi dobre mi. Program bude od 12:30 pokračovať nemenej pútavým predstavením v podaní Divadla Zábavka. Hneď popoludní máme nachystaný hudobný program pre rodičov. Zámocké hradby rozozvučí sviežimi tónmi Jazz Trio: Froncová – Báleš – Jánošík. Následne prídu na scénu ďalšie dve populárne detské zostavy – Paci Pac o 14:30 a Kaprálikovci o 16:30. Pripravené majú vystúpenia plné pesničiek a zábavy, ktorými dokážu malých divákov zakaždým potešiť aj roztancovať. Podvečer od 18:00 medzi zámockými hradbami zaznie Hudba z Marsu. Ich tvorba je plná pozitívnej energie a chytľavých refrénov, ktoré sú lahodnou sondou do vesmíru duše a vzťahov.

Piknik by sa však nezaobišiel bez niečoho chutného na zakúsnutie! Pre túto príležitosť na vás bude čakať pestrá ponuka chutných jedál aj oroseného osvieženia. Tradičnou súčasťou podujatia je tiež Remeselný trh, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia. Počas celého dňa sa môžete tešiť aj na sprievodné aktivity ako maľovanie na tvár či prehliadka zámku s výstupom na zámockú vežu. 

Miesto a čas
nedeľa 14. júl 2019 od 10:00
nádvorie Smolenického zámku

Podrobnosti
trvanie od 10:00 do 20:00
miesta na voľné sedenie a státie
parkovanie zdarma

Lístky
9 eur
pre deti aj dospelých
zdarma pre deti do jedného roka
lístky je možné kúpiť aj na mieste

Svojich zvieracích miláčikov prosím nechajte doma.
V areáli zámku platí zákaz vstupu so zvieratami.

Program
11:00Divadlo Na Hojdačke
12:30Divadlo Zábavka
13:30 – Jazz Trio: Froncová – Báleš – Jánošík
14:30
– Paci Pac
16:30 – Kaprálikovci
18:00 – Hudba z Marsu

 

Obsah pre Vás pripravil tím Smolenického leta
© 2019