Registrácia
predajcov
a remeselníkov

Ďakujeme, 
registrácie na podujatia Smolenického leta 2019 sú uzatvorené!

Piknik na zámku

14. júl 2019

Piknikové popoludnie je tradične plné pohody, hudby a programu pre najmenších. Neodmysliteľnou súčasťou Pikniku je však aj Remeselný trh, ktorý sprevádza celý nedeľný program. Registrácia na podujatie je otvorená do 7. júla 2019. Poplatok za miesto počas celého podujatia je vo výške 20 eur pre remeselníkov a 40 eur pre predajcov. Máme však na Vás aj jednu prosbu! Piknik sa snažíme ladiť nielen pohodovo, ale aj ekologicky. Preto prosíme predajcov, aby využívali plastové poháriky, vrecká, tašky a ďalšie plastové výrobky v čo najmenšej možnej miere. Gastro a nápoje sú plne v réžii organizátora a registrácie s tým sortimentom bohužiaľ neprijímame.

 

Dračie dni na zámku

10. a 11. august 2019

Rytieri, princezné a draci! Nič z toho v dobrej rozprávke nesmie chýbať. Stredoveký víkend v Smoleniciach však bude okrem samotného programu sprevádzať aj Zámocký jarmok. Registrácia na podujatie je otvorená do 4. augusta 2019. Stánok však musí vzhľadovo ladiť do historických kulís, čo v prvom rade znamená žiadne viditeľné plasty ani kovy. Ak si nie ste istí, vo formulári nám prosím svoj stánok či predajné miesto popíšte. Nemáte vhodný stánok? Pre tieto prípady je tu možnosť zapožičať si dobový stánok od organizátorov. Poplatok za predajné miesto za celý víkend je vo výške 40 eur. V prípade potreby vieme zapožičať aj dobový stánok za 80 eur na celý víkend. Gastro a nápoje sú plne v réžii organizátora a registrácie s tým sortimentom bohužiaľ neprijímame.

Registračný formulár

Potvrdením tejto možnosti udeľujete súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v rozsahu uvedenom v Zásadách ochrany osobných údajov prevádzkovateľa Smoleničan o. z.

Obsah pre Vás pripravil tím Smolenického leta
© 2019