Dračie dni 
na zámku

Rytieri, princezné a draci. Nič z toho v dobrej rozprávke nesmie chýbať! Nechajte sa vtiahnuť priamo do deja a prežite spolu s nami napínavé príbehy, ktoré sa rozhodne nezaobídu bez aktívnej účasti malých bojovníkov a víl. To všetko pod patronátom dobrého kráľa Marka Igondu. Na čarovný Smolenický zámok počas tohto unikátneho rodinného podujatia opäť raz priletí aj drak Vavrinec. No tentokrát si na pomoc privedie aj dvoch dračích kamarátov!

Spolu s príbehmi na vás čaká pestrá paleta nevšedných vôní, chutí a sprievodných aktivít, ktoré potešia malých aj veľkých. Tešiť sa môžete na dračie divadielko, dračie rozprávky, streľbu z luku či prehliadku zámku s výstupom na zámockú vežu. Stredoveký víkend v Smoleniciach bude počas celého programu sprevádzaný aj Zámockým jarmokom, kde svoje výrobky odprezentujú lokálni remeselníci a predajcovia. Kapacita zámockého nádvoria je obmedzená, miesto si však môžete poistiť zakúpením lístkov online.

Podujatie však nebude len o zábave a hudobných zážitkoch, ale aj o dobročinnosti. Na liečbu malej Emky Krajčírovej venujeme 2% z ceny každého predaného lístka. Na mieste sa tiež môžete tešiť na kreatívny kútik Nadácie AdeliPríďte sa zabaviť do Smoleníc a prispejte tým aj na dobrú vec!

Tešíme sa na Vás o

Miesto a čas
sobota 10. a nedeľa 11. august 2019
Smolenický zámok

Podrobnosti
trvanie od 10:00 do 17:00
miesta na voľné sedenie a státie
parkovanie zdarma

Lístky
10 eur pre deti aj dospelých
zdarma pre deti do jedného roka

cez Ticketportal.sk

cez Predpredaj.sk

Parkovanie a cesta na zámok

Aby ste cestou na koncert nemuseli blúdiť v smolenických uličkách, pripravili sme pre vás bezplatné záchytné parkovisko pri hlavnej ceste. Na mieste ho nájdete vďaka smerovým tabuliam hneď vedľa areálu medovinárne Včelovina. Odtiaľ je to zhruba 15 minút chodníkom na zámok.

Obsah pre Vás pripravil tím Smolenického leta
© 2019